Топ продаж

Підставка під телефон з акрилу
23 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TP-001
+380 (95) 346-00-09
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класична підставка для телефону або чохла. Оптимальне співвідношення ціна якості.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Матеріалу: Акріл
Товщина матеріалу: 1,5мм
Висота підтримувальної частини: 100 мм
Ширина: 50 мм
Розмір цінника: 40х50
Опис
Підставка під телефон і чохол, що отримала назву ТP-001 є флагманом нашого сайту. Зарекомендувала себе як універсальна підставка з широким спектром її використання в торговій сфері. Виготовляється за допомогою лазерного різу та термогібу. Колір має прозорий. Є місце під цінник.
Важливо захисна плівка: Всі вироби з акрилу приходять замовнику у захисній плівці. Синього чи Білого кольору.
Більше товарів на podstavkin.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Акрил |
| Тип | Підставка |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Призначення | Для продажу мобільних телефонів |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір цінника | 40х50 |
| ширина | 50 мм |
| товщина матеріалу | 1.5 мм |
| висота поддерживаюшей частини | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 ₴

