
Підставка під смартфон, планшет
24 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: ТР-004
+380 (95) 346-00-09
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка з гарною стійкістю, витримує як смартфон так і планшет, економ варіант. Є місце під цінник
Важливо захисна плівка: Всі вироби з акрилу приходять замовнику у захисній плівці. Синього чи Білого кольору.
Більше товарів на podstavkin.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Акрил |
| Тип | Підставка |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Призначення | Для продажу мобільних телефонів |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота ніжки | 70 мм |
| Розмір місця під цінник | 35 Х 50 мм |
| Розмір підтримуючої частини | 90 мм |
| Товщина матеріалу | 1,5-1,8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 ₴
- Спосіб упаковки: коробка


