
Підставка під телефон з акрилу економ варіант
16 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TP-005
+380 (95) 346-00-09
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка економ варіант, має не високу надійність, але і не високу ціну. Підходить для смартфонів та чохлів, не підходить для планшетів.
Більше товарів на podstavkin.com.ua
Підставка економ варіант, має не високу надійність, але і не високу ціну. Підходить для смартфонів та чохлів, не підходить для планшетів.
Важливо захисна плівка: Всі вироби з акрилу приходять замовнику у захисній плівці. Синього чи Білого кольору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Акрил |
| Тип | Підставка |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Призначення | Для продажу мобільних телефонів |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ніжки | 55 мм |
| ширина | 50 мм |
| висота поддерживаюшей частини | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴

