Новинка

Підставка для зарядки телефону
41 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: TP-014
Відправка з 06 квітня 2026+380 (95) 346-00-09
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для зарядки телефону, різних кольорів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для продажу мобільних телефонів |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Матеріал | Акрил |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| ширина | 120 мм |
| товщина матеріалу | 3 мм |
| висота поддерживаюшей частини | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 ₴





