
Цінник навісний під євро гачок 80х100 (ПЕТ)
14 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CP-133
+380 (95) 346-00-09
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цінник навісний під євро гачок з пластику ПЕТ товщиною 0,7 мм
Просимо звернути увагу, що вся продукція поставляється в захисній плівці, що дозволяє їй зберігати презентабельний зовнішній вигляд при транспортуванні.
Коли ви отримуєте товар зніміть захисну плівку для оцінки якості виробу.
Більше товарів на podstavkin.com.ua
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 100 мм |
| Товщина | 0.7 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип | Цінникотримач |
| Спосіб кріплення | Гачок |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПЕТ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 ₴

