
Цінник навісний 50х60 (Акрил)
12 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CP-154
+380 (95) 346-00-09
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цінник навісний для полиці з акрилового пластику товщиною 1,5 мм.
Просимо звернути увагу, що вся продукція поставляється в захисній плівці, що дозволяє їй зберігати презентабельний зовнішній вигляд при транспортуванні.
Коли ви отримуєте товар зніміть захисну плівку для оцінки якості виробу.
Більше товарів на podstavkin.com.ua
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 60 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип | Цінникотримач |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Вид | Поличкові цінникоутримувачі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Акрил |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 ₴

