
Цінник навісний для экономпанелей 60х50 (ПЕТ)
7,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CP-144
+380 (95) 346-00-09
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цінник навісний для экономпанелей, виготовлений з матеріалу ПЕТ товщиною 0,7 мм
Більше товарів на podstavkin.com.ua
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 50 мм |
| Товщина | 0.7 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип | Цінникотримач |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Вид | Поличкові цінникоутримувачі |
| Спосіб кріплення | Гачок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПЕТ |
| Тип кріплення | економ панель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7,50 ₴

