Новинка

Підставка під телефон, чохол з акрилу
22 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TP-021
+380 (95) 346-00-09
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для телефону або чохла із закругленими кутами. Оптимальне співвідношення ціна якості.
Більше товарів на podstavkin.com.ua
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Матеріал : Акріл
Товщина матералу: 1,5мм
Висота: 100 мм
Ширина: 50 мм
Розмір цінника: 40х50
Опис
Підставка під телефон і чохол. Зарекомендувала себе як універсальна підставка з широким спектром її використання в торговій сфері. Виготовляється за допомогою лазерного різу та термогібу. Колір має прозорий. Є місце під цінник
Важливо захисна плівка: Всі вироби з акрилу приходять замовнику у захисній плівці. Синього чи Білого кольору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Акрил |
| Тип | Підставка |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Призначення | Для продажу мобільних телефонів |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір цінника | 40х50 |
| ширина | 50 мм |
| товщина матеріалу | 1.5 мм |
| висота поддерживаюшей частини | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 ₴


