
Підставка під телефон, планшет, з акрилу економ варіант із цінником
12 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TP-008
+380 (95) 346-00-09
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка економ варіант, має невисоку ціну та чудову стійкість, з цінником. Підходить для смартфонів, чохлів, планшетів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Призначення | Для продажу мобільних телефонів |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Матеріал | Акрил |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір цінника | 20 Х 45 мм |
| ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 ₴

