
Цінникотримач зі скотчем 80х50
13 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: СР-205
+380 (95) 346-00-09
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цінникотримач на двустороньому скотчі виконаний із пластику ПЕТ, не тріскається не ламається, та дуже добре гнеться під будь яку форму поверхні
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Цінникотримач |
| Спосіб кріплення | Двосторонній скотч |
| Матеріал | Пластик |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 50 мм |
| Товщина | 0.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 ₴

