
Підставка під телефон з акрилу
25 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TP-002
+380 (95) 346-00-09
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класична підставка для телефону або чохла. Зі збільшеною шириною.
Більше товарів на podstavkin.com.ua
Важливо захисна плівка: Всі вироби з акрилу приходять замовнику у захисній плівці. Синього чи Білого кольору.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Акрил |
| Тип | Підставка |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Призначення | Для продажу мобільних телефонів |
| Тип встановлення обладнання | Настільний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ширина | 60 мм |
| Розмір цінника | 40 Х 60 мм |
| товщина матеріалу | 1.5 мм |
| висота поддерживаюшей частини | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴

