
Підставка під телефон, чохол, планшет з акрилу під економ панель
76 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TP-015
+380 (95) 346-00-09
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка під телефон, чохол, планшет з акрилу під економ панель.
Важливо захисна плівка: Всі вироби з акрилу приходять замовнику у захисній плівці. Синього чи Білого кольору.
Більше товарів на podstavkin.com.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Акрил |
| Тип | Підставка |
| Регульовані ніжки | Ні |
| Призначення | Для продажу мобільних телефонів |
| Тип встановлення обладнання | Настінний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 145 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| ширина | 145 мм |
| розмір місця під цінник | 130 Х 50 мм |
| висота поддерживаюшей частини | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 ₴


