
Цінник-тримач L-подібний настільний 40х30 (Акрил)
4,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: CP-004
+380 (95) 346-00-09
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цінник для утримання L-подібний настільний з акрилового пластику завтовшки 1,5 мм.
Просимо звернути увагу, що вся продукція постачається в захисній плівці, що дає змогу їй зберігати показний зовнішній вигляд під час транспортування.
Коли ви отримуєте товар, зніміть захисну плівку для оцінки якості виробу.
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 30 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип | Цінникотримач |
| Тип кріплення | Під кутом |
| Форма | Вертикальна L-подібна |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Вид | Настільні цінникоутримувачі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Акрил |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4,50 ₴

