Цінник навісний для полиці з ПЕТ пластику товщиною 0,7 мм
Просимо звернути увагу, що вся продукція поставляється в захисній плівці, що дозволяє їй зберігати презентабельний зовнішній вигляд при транспортуванні.
Коли ви отримуєте товар зніміть захисну плівку для оцінки якості виробу.
Більше товарів на podstavkin.com.ua
Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 70 мм |
| Товщина | 0.7 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 15 мм |
| Основні атрибути | |
| Тип | Цінникотримач |
| Країна виробник | Україна |
| Особливість кольору | Прозорий |
| Вид | Поличкові цінникоутримувачі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | ПЕТ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 ₴


